DARMOWE porady dietetyczne, czyli co znajdziesz na blogu!

 

Temat diety, odchudzania, zdrowych produktów jest teraz bardzo „na czasie.” Często zostaje poruszany podczas codziennych rozmów i spotkań towarzyskich. Już dawno oduczyłam się zabierania głosu w sprawach dietetycznych kiedy nie jestem o to wyraźnie poproszona! Dlaczego? Zazwyczaj rozmówca ma swoją rację, w którą najłatwiej mu uwierzyć. Potrzebuje jedynie potwierdzenia własnych słów, jeżeli są odmienne od faktów, często odrzuca argumenty. Informacje zasłyszane od koleżanki czy przeczytane w Internecie nie zawsze mają potwierdzenie w badaniach naukowych.
Dlatego narodziła się we mnie potrzeba prowadzenia bloga! Z treści tu publikowanych będą mogły korzystać osoby z własnej woli, a ja zaspokoję ogromną potrzebą jaką jest dzielenie się moją wiedzą i doświadczeniami z zakresu dietetyki i zdrowego stylu życia.

Co znajdziesz na blogu?

  1. Autorskie przepisy i inspiracje kulinarne – sprawdzone przepisy, które przygotowuje samodzielnie.
  2. Postępowanie dietetyczne i suplementacja w wybranych chorobach dieto zależnych – w gabinecie pracuje często z osobami, które zmagają się nie tylko z wagą, ale również z różnymi schorzeniami. Praktyczne wskazówki mogą pomóc Ci uregulować dietę przy towarzyszącej chorobie.
  3. Fakty i mity dietetyczne – jeżeli zastanawiasz się czy jeść gluten, jaka dieta jest odpowiednia dla Ciebie i o której godzinie przygotować kolację? Koniecznie śledź bloga! Opowiem Ci o moich sposobach.
  4. Motywacja i psychodietetyka – miliony diet, właściwie to całe życie jesteś na diecie i po jakimś czasie znowu wracasz do dawnych przyzwyczajeń? Znam to! Praktycznie podpowiem Ci jak zamknąć „błędne koło odchudzania”.

I wiele, wiele innych tematów. Właściwie wszystko, co jest związane z dietą i zdrowym stylem życia. Jednym słowem znajdziesz tu DARMOWE wskazówki jak poukładać swoją dietę i cieszyć się wymarzoną sylwetką. Zapraszam. Czytaj, próbuj na sobie, gotuj i zawalcz o swoje ciało, bo masz tylko jedno!