Paulina Borcz

„Mam na imię Paulina, jestem właścicielką gabinetu dietetycznego – Awokado Dietetyka Kliniczna i założycielką platformy internetowej o zdrowym stylu życia.”


Sama wiem, jak to jest, kiedy żyje się w biegu. Ciągły natłok obowiązków, rodzina, praca, dom i wymagania otoczenia, żeby „żyć fit”. Gubisz się w natłoku informacji serwowanych przez Internet i programy TV. Masz poczucie frustracji i cały czas zaczynasz „od początku”?

Konsultacje w Awokado Dietetyka Kliniczna są dla Ciebie.

Skontaktuj się! Konsultacje

„Miłośniczka gotowania, zakochana w zdrowym stylu życia.”

Pokażę Ci, jak w prosty i smaczny sposób przygotować posiłki na parę dni, zasugeruję odpowiednie badania i podpowiem jak dbać o ciało i umysł.

Stworzyłam Program Odżywczy, który jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Koniec z głodówkami, niesmacznymi daniami i ograniczającym schematem diety. W prosty sposób wytłumaczę Ci jak działać żeby Twoja sylwetka nabrała wymarzonych kształtów, jak tworzyć posiłki z ulubionych składników i cieszyć się na stałe ze zdrowego stylu życia.

Jeżeli szukasz czegoś więcej, niż niskokaloryczna dieta zgłoś się do mnie. Wesprę Cię w zmianie Twojego stylu życia, a Ty z satysfakcją spojrzysz w lustro i poczujesz się lepiej.

ZAREZERWUJ  TERMIN  KONSULTACJI